Plný svařovací MIG drát MT-600 HB pro tvrdonávar, pro povrchové úpravy strojních dílů z konstrukční oceli, ocelolitiny nebo manganové oceli.
| Obj. číslo | MT600-1,2 |
| Cena za kg | 893,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | MT600-1,2 |
| Cena za kg | 893,00 Kč |
Plný svařovací MIG drát MT-600 HB pro tvrdonávar, pro povrchové úpravy strojních dílů z konstrukční oceli, ocelolitiny nebo manganové oceli.
Drát MT-600 HB se používá například na válečky, válce, běhouny, roboty, kola mlýnů, rypadla, šnekové dopravníky, drtiče, beranidla, svorky, ozvučnice, míchací ramena, kovadliny...
Zkušební teplota: +20 °C
Tvrdost podle Rockwella: 59 HRC
Tvrdost podle Vickerse: 670 HV
Ochranný plyn: CO2
Žíhání: 780 až 820 °C/5 h
Kalení: 1000 až 1050 °C/olej nebo stlačený vzduch
| Použití pro materiál: | ocel / oceľoliatiny |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,5; Si = 3,0; Mn = 0,4; Cr = 9,2 % |
| Balení: | 5 kg |
| Použití pro materiál: | ocel / oceľoliatiny |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,5; Si = 3,0; Mn = 0,4; Cr = 9,2 % |
| Balení: | 5 kg |