Plný svařovací MIG drát MT-350 HB na tvrdonávar, na části strojů z konstrukční oceli nebo ocelolitin, na povlaky odolné vůči opotřebení, které lze opracovat.
| Obj. číslo | 72173041 |
| Cena za kg | 530,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 72173041 |
| Cena za kg | 530,00 Kč |
Plný svařovací MIG drát MT-350 HB na tvrdonávar, na části strojů z konstrukční oceli nebo ocelolitin, na povlaky odolné vůči opotřebení, které lze opracovat.
Drát MT-350 HB z nízkolegované manganovo-chromové oceli. Používá se například na kluzná vedení, kola, dosedací plochy, ráfky kol, kolejnice, válečky, vedení, dopravníkové válečky, spojky.
Citlivé základní materiály předehřejte na přibližně +250 °C.
Ochranný plyn: M1, M2, M3, CO2
Svařování s jinými ochrannými plyny může změnit hodnoty tvrdosti.
Hodnoty mechanické kvality svarového kovu (orientační hodnoty) CO2/bez tepelného zpracování/při +20 °C:
Tvrdost podle Vickerse: 390 HV
Tvrdost podle Brinella: 370 HB
Tvrdost podle Rockwella: 40 HRC
Norma: EN 14700: S Fe 2
| Použití pro materiál: | ocel / oceľoliatiny |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 / M1, M2, M3 |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,55; Mn = 0,9; Cr = 5,0; Mo = 0,9 % |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN 14700: S Fe 2 |
| Použití pro materiál: | ocel / oceľoliatiny |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 / M1, M2, M3 |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,55; Mn = 0,9; Cr = 5,0; Mo = 0,9 % |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN 14700: S Fe 2 |