Svařovací drát s průměrem 0,8 mm na svařování vysokolegovaných ocelí metodou MAG.
| Obj. číslo | 1170504084 |
| Cena za kg | 261,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1170504084 |
| Cena za kg | 261,00 Kč |
Svařovací drát s průměrem 0,8 mm na svařování vysokolegovaných ocelí metodou MAG.
Uvedená cena je za celé balení. Drát prodáváme po celých baleních, v 5kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + O2 |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 390 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 MPa |
| Tažnost A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + O2 |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 390 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 MPa |
| Tažnost A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |