Svařovací drát Al Si 5 s průměrem 1,0 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
| Obj. číslo | 1150904102 |
| Cena za kg | 401,00 Kč |
| Balenie | 7 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1150904102 |
| Cena za kg | 401,00 Kč |
Svařovací drát Al Si 5 s průměrem 1,0 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 7kg cívce.
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | TIG / MIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,5–5,5; Mn = 0,1; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,4; Ti < 0,25; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | TIG / MIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,5–5,5; Mn = 0,1; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,4; Ti < 0,25; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |