Svařovací drát z měď-hliníkové slitiny CuAl8 pro svařování mědi a slitin mědi metodou MIG.
| Obj. číslo | 19772,02 |
| Cena za kg | 639,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 24.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 9 900 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 20%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 19772,02 |
| Cena za kg | 639,00 Kč |
Svařovací drát z měď-hliníkové slitiny CuAl8 pro svařování mědi a slitin mědi metodou MIG.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát CuAl8 prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce.
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | CU - základ; Al = 8,0; Fe = 0,4 % |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24373: S-Cu 6100 (CuAl8) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.7: ERCuAl-A1 |
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Ochranný plyn: | argon / argon + helium / helium |
| Chemické složení: | CU - základ; Al = 8,0; Fe = 0,4 % |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24373: S-Cu 6100 (CuAl8) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.7: ERCuAl-A1 |