Svařovací drát Al Si 5 s průměrem 1,2 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
| Obj. číslo | 1140904122 |
| Cena za kg | 349,00 Kč |
| Balenie | 7 kg |
| Obj. číslo | 1140904122 |
| Cena za kg | 349,00 Kč |
Svařovací drát Al Si 5 s průměrem 1,2 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 7kg cívce.
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,5–5,5; Mn = 0,10; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,40; Ti < 0,25; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | > 50 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 120–150 MPa |
| Tažnost A5: | 10–18 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Schválení/Certifikace: | CE / DB |
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 4,5–5,5; Mn = 0,10; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,40; Ti < 0,25; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | > 50 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 120–150 MPa |
| Tažnost A5: | 10–18 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Schválení/Certifikace: | CE / DB |