Drát na MIG/MAG svařování vysokolegovaných ocelí, kyselinovzdorných ocelí s přídavkem molybdenu.
| Obj. číslo | 1720512103 |
| Cena za kg | 545,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1720512103 |
| Cena za kg | 545,00 Kč |
Drát na MIG/MAG svařování vysokolegovaných ocelí, kyselinovzdorných ocelí s přídavkem molybdenu.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + O2 |
| Chemické složení: | C < 0,025; Si = 0,90; Mn = 1,80; Cr = 18,50; Ni = 12,00; Mo = 2,60; Cu < 0,20 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 500 MPa |
| Tažnost A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 130 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 12 3 L Si (W 19 12 3 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Schválení/Certifikace: | CE / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + O2 |
| Chemické složení: | C < 0,025; Si = 0,90; Mn = 1,80; Cr = 18,50; Ni = 12,00; Mo = 2,60; Cu < 0,20 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 500 MPa |
| Tažnost A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 130 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 12 3 L Si (W 19 12 3 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Schválení/Certifikace: | CE / TÜV |