Rukavice z tenké kozinky s výbornou citlivostí pro TIG svařování odolné vůči kontaktnímu teplu do 100 °C. Zesílený ukazovák, vlákna KEVLAR®, elastické zápěstí. Bez podšívky.
| Obj. číslo | 126A-7 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 17.12.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 404 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 20%
| Obj. číslo | 126A-7 |
Rukavice z tenké kozinky s výbornou citlivostí pro TIG svařování odolné vůči kontaktnímu teplu do 100 °C. Zesílený ukazovák, vlákna KEVLAR®, elastické zápěstí. Bez podšívky.
Rukavice jsou určeny k ochraně při svařování, slévání, při práci s horkými materiály, na montáži, instalacích a při opravách.
Využijete je při práci s kovy, v dřevařském, sklářském, papírnickém, důlním a petrochemickém průmyslu, při lesnických a zahradnických činnostech, v zemědělství, automobilovém průmyslu, v dopravě, při práci na moři.
| Kategorie: | III |
| Materiál: | lícová kozinka nejvyšší kvality, vlákno KEVLAR |
| Velikost rukavic: | 7 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 31 cm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá + žlutá |
| Normy: | EN 388:2016, 2111X / EN 407:2004, 412X4X |
| Kategorie: | III |
| Materiál: | lícová kozinka nejvyšší kvality, vlákno KEVLAR |
| Velikost rukavic: | 7 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 31 cm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá + žlutá |
| Normy: | EN 388:2016, 2111X / EN 407:2004, 412X4X |