Pohodlné, velmi citlivé svářečské rukavice pro svařování metodou TIG. Vyrobené z kozí kůže, prošité kevlarovou nití, bez podšívky.
| Obj. číslo | 7754031608 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7754031608 |
Pohodlné, velmi citlivé svářečské rukavice pro svařování metodou TIG. Vyrobené z kozí kůže, prošité kevlarovou nití, bez podšívky.
Rukavice splňují normy EN 388 (2122X), EN 407 (412X4X), EN 420, EN 12477+ A1.
| Kategorie: | II |
| Materiál: | kozí kůže a hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 8 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 0,9–1,1 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | modrá + bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | kozí kůže a hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 8 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 0,9–1,1 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | modrá + bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |