Kvalitní svářečské rukavice pro svařování metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7754031950 |
| Obj. číslo | 7754031950 |
Kvalitní svářečské rukavice pro svařování metodou MIG/MAG.
Rukavice splňují standardy:

| Kategorie: | I |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | červená |
| Normy: | EN 420 |
| Kategorie: | I |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | červená |
| Normy: | EN 420 |