Odolné svářecí rukavice pro svařování metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7754031985 |
| Obj. číslo | 7754031985 |
Odolné svářecí rukavice pro svařování metodou MIG/MAG.
| Kategorie: | II |
| Materiál: | dělená hovězí kůže |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,2 mm |
| Podšívka: | ne |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | dělená hovězí kůže |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,2 mm |
| Podšívka: | ne |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |