Odolné rukavice s dobrou kvalitou na jednoduché svářečské práce. Neviditelné švy, manžeta chránící zápěstí.
| Obj. číslo | 7610140110 |
| Obj. číslo | 7610140110 |
Odolné rukavice s dobrou kvalitou na jednoduché svářečské práce. Neviditelné švy, manžeta chránící zápěstí.

| Kategorie: | II |
| Materiál: | dělená hovězí kůže |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | dělená hovězí kůže |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |