Kožené svářečské rukavice vysoké kvality s plně zakrytými švy a podšívkou.
| Obj. číslo | 7754032110 |
| Obj. číslo | 7754032110 |
Kožené svářečské rukavice vysoké kvality s plně zakrytými švy a podšívkou.
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | hnědá |
| Normy: | EN 388: 2016 + A1: 2018 / EN ISO 21420:2020 / EN 407:2020 / EN 12477:2001 + A1:2005 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | hnědá |
| Normy: | EN 388: 2016 + A1: 2018 / EN ISO 21420:2020 / EN 407:2020 / EN 12477:2001 + A1:2005 |