Jednoduché, odolné a pohodlné svářečské rukavice dobré kvality pro svařování metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7610140120 |
| Obj. číslo | 7610140120 |
Jednoduché, odolné a pohodlné svářečské rukavice dobré kvality pro svařování metodou MIG/MAG.
Rukavice ALABAMA mají zvýšenou odolnost vůči savosti oleje, špíny a jiných nečistot v dlaňové části rukavice.

| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí lícová kůže a štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ne |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 12477 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí lícová kůže a štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ne |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 12477 |