Svářecí rukavice Weldas 10-2392/18 s rovnoběžným a zesíleným palcem pro lepší manipulaci s MIG hořákem. Rukavice z kvalitní hovězí kůže, s bavlněnou podšívkou, prodloužené.
| Obj. číslo | 10-2392L/18 |
| Obj. číslo | 10-2392L/18 |
Svářecí rukavice Weldas 10-2392/18 s rovnoběžným a zesíleným palcem pro lepší manipulaci s MIG hořákem. Rukavice z kvalitní hovězí kůže, s bavlněnou podšívkou, prodloužené.
Normy, schválení:
EN 12477 (2001+A1:2005) TYPE A
TÜV BP 60153042 0001
TÜV 60400826 002 Kat II
Elektrostaticky testováno
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí kůže, bavlna, nit Kevlar |
| Velikost rukavic: | L/18” (46 cm) (9) |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 46 cm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | hnědá |
| Normy: | EN 12477:2001 + A1:2005, Typ A / TÜV BP 60153042 0001 / TÜV 60400826 002 Kat II |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí kůže, bavlna, nit Kevlar |
| Velikost rukavic: | L/18” (46 cm) (9) |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 46 cm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | hnědá |
| Normy: | EN 12477:2001 + A1:2005, Typ A / TÜV BP 60153042 0001 / TÜV 60400826 002 Kat II |