Jednoduché kožené rukavice s dobrou uchopovací schopností pro svařování metodou TIG.
| Obj. číslo | 7754031700 |
| Obj. číslo | 7754031700 |
Jednoduché kožené rukavice s dobrou uchopovací schopností pro svařování metodou TIG.
Rukavice LAMA jsou vyrobeny z měkké kozí kůže a manžeta je z hovězí štípenky.

| Kategorie: | II |
| Materiál: | kozí kůže a hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 0,9–1,1 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | kozí kůže a hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice TIG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 0,9–1,1 mm |
| Podšívka: | ne |
| Barva: | bílá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |