Invertorová svářečka Pontig 320 AC/DC pro TIG DC svařování oceli a nerezavějící oceli, TIG AC svařování hliníku a jeho slitin a svařování obalenou elektrodou MMA. Napájení 3 x 400 V. V balení s chladičem SC a transportním vozíkem.
| Obj. číslo | 5200005570 |
| Obj. číslo | 5200005570 |
Invertorová svářečka Pontig 320 AC/DC pro TIG DC svařování oceli a nerezavějící oceli, TIG AC svařování hliníku a jeho slitin a svařování obalenou elektrodou MMA. Napájení 3 x 400 V. V balení s chladičem SC a transportním vozíkem.

Obsah balení:
Invertor PONTIG 320 AC/DC se dodává připraven k použití, smontován a připojen k chladiči CS a transportnímu vozíku.
Souprava obsahuje zemnící kabel (-), plynovou hadici.
Chladič je z výroby naplněn kapalinou ACL 10 ECO!
Svařovací hořák TIG 26 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032650
Svařovací hořák TIG 26 SGRIP MOST 8 m - 56 01 032652
Svařovací hořák (voda) TIG 18 SGRIP UP/DOWN 4 m - 56 01 032665
Svařovací hořák (voda) TIG 18 SGRIP UP/DOWN 8 m - 56 01 032666
Svařovací hořák (voda) TIG 18 GRIP MOST 4 m - 56 01 032662
Dálkové ovládání (nožní ovladač)
Chladicí kapalina ACL 10 ECO - 50 20 790047
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / slitiny mědi |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–320 A |
| Napětí naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 18,5 A; TIG: 14,1 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 320 A |
| Účinnost: | 83 % |
| Rozměry: | 250 × 700 × 715 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 240 × 640 × 290 mm |
| Hmotnost: | 29,3 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | bez kvapaliny: 15,4 kg |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 23 W |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / slitiny mědi |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–320 A |
| Napětí naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 18,5 A; TIG: 14,1 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 320 A |
| Účinnost: | 83 % |
| Rozměry: | 250 × 700 × 715 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 240 × 640 × 290 mm |
| Hmotnost: | 29,3 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | bez kvapaliny: 15,4 kg |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 23 W |