Invertorová svářečka Pontig 315 AC/DC pro TIG DC svařování oceli a nerezavějící oceli, TIG AC svařování hliníku a jeho slitin a svařování obalenou elektrodou MMA. Napájení 3 x 400 V. V balení s chladičem FANCOOL 300 a transportním vozíkem.
| Obj. číslo | 5200005535 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 8.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 59 806 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 5200005535 |
Invertorová svářečka Pontig 315 AC/DC pro TIG DC svařování oceli a nerezavějící oceli, TIG AC svařování hliníku a jeho slitin a svařování obalenou elektrodou MMA. Napájení 3 x 400 V. V balení s chladičem FANCOOL 300 a transportním vozíkem.

Obsah balení:
Invertor PONTIG 315 AC/DC se dodává v přepravním boxu, smontovaný a připojený k chladiči FANCOOL 300 MOST a transportnímu vozíku.
Souprava obsahuje zemnící kabel (-), plynovou hadici a nádobku chladicí kapaliny COOL 30 MOST.
Chladič není z výroby naplněn kapalinou!
Svařovací hořák TIG 26 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032644
Svařovací hořák TIG 26 SGRIP MOST 8 m - 56 01 032648
Svařovací hořák (voda) TIG 18 SGRIP 4 m - 56 01 032654
Svařovací hořák (voda) TIG 18 SGRIP 8 m - 56 01 032658
Svařovací hořák (voda) TIG 18 UP/DOWN SGRIP MOST 4 m - 56 01 081901
Dálkové ovládání (nožní ovladač) 5 m 10068596 - 52 00 00553Z
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / slitiny mědi |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–350 A |
| Napětí naprázdno U0: | 70 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 12,4 A |
| Proud I1max: | 20 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 170 A; MMA: 145 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 220 A; MMA: 185 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 %: TIG: 315 A; MMA: 270 A |
| Účinnost: | 85 % |
| Krytí: | IP 21S |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | zdroj energie: 566 × 224 × 505 mm; zdroj + chladič + vozík: 1115 × 560 × 1315 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 665 × 254 × 285 mm |
| Hmotnost: | zdroj energie: 25,5 kg, zdroj + chladič + vozík: 63,5 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | bez kapaliny: 14,8 kg |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 30 W |
| Barva: | modrá + černá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / slitiny mědi |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–350 A |
| Napětí naprázdno U0: | 70 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 12,4 A |
| Proud I1max: | 20 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 170 A; MMA: 145 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 220 A; MMA: 185 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 %: TIG: 315 A; MMA: 270 A |
| Účinnost: | 85 % |
| Krytí: | IP 21S |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | zdroj energie: 566 × 224 × 505 mm; zdroj + chladič + vozík: 1115 × 560 × 1315 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 665 × 254 × 285 mm |
| Hmotnost: | zdroj energie: 25,5 kg, zdroj + chladič + vozík: 63,5 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | bez kapaliny: 14,8 kg |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 30 W |
| Barva: | modrá + černá |