MOST PONTE 1000c - tranzistorová IGBT svářečka chlazená kapalinou pro automatizované svařování obalenou elektrodou MMA, MIG/MAG, SAW a drážkování. Svařovací proud 850 A (DZ 60 %), 700 A (DZ 100 %).
| Obj. číslo | A915000049 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | A915000049 |
MOST PONTE 1000c - tranzistorová IGBT svářečka chlazená kapalinou pro automatizované svařování obalenou elektrodou MMA, MIG/MAG, SAW a drážkování. Svařovací proud 850 A (DZ 60 %), 700 A (DZ 100 %).
Všechny parametry jsou přednastaveny a lze je odečítat na displeji. Elektronický systém umožňuje stabilizaci nastavené hodnoty s přesností 2 % a použití zdroje energie s plochými nebo klesajícími charakteristikami. MOST Ponte 1000c zajišťuje stabilitu napětí; stabilizace proudu začíná automatickým nastavením rozsahu rychlosti podávání drátu na nastavený proud, který měří výkon v reálném čase. Všechny tyto funkce jsou řízeny procesorem s fuzzy logikou.
| Použití: | profesionál |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / drážkování |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 0 – 1000 A (0 – 1000 A) |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 700 A/40 V (700 A/40 V) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 850 A/40 V (850 A/40 V) |
| Účinnost: | 83 % |
| Krytí: | IP 23 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 850 × 400 × 580 mm (850 × 400 × 580) |
| Hmotnost: | 270 kg (270) |
| Použití: | profesionál |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / drážkování |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 0 – 1000 A (0 – 1000 A) |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 700 A/40 V (700 A/40 V) |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 850 A/40 V (850 A/40 V) |
| Účinnost: | 83 % |
| Krytí: | IP 23 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 850 × 400 × 580 mm (850 × 400 × 580) |
| Hmotnost: | 270 kg (270) |