Přenosný invertor pro svařování TIG, MMA a drážkování. Svařování nerezové a uhlíkové oceli, slitin mědi a hořčíku. Inteligentní ventilátor, funkce VRD pro snížení napětí, možnost použití celulózových elektrod. 3 x 400 V, výstupní proud 300 A @ 40 %.
| Obj. číslo | K14387-1 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 16.5.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 100 182 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
| Obj. číslo | K14387-1 |
Přenosný invertor pro svařování TIG, MMA a drážkování. Svařování nerezové a uhlíkové oceli, slitin mědi a hořčíku. Inteligentní ventilátor, funkce VRD pro snížení napětí, možnost použití celulózových elektrod. 3 x 400 V, výstupní proud 300 A @ 40 %.
Svářečka je vhodná pro svařování uhlíkové nízkolegované oceli, austenitické nerezavějící oceli, měděných slitin a magnesia.
Balení svářečky zahrnuje:
| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez / slitiny mědi / hořčík |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm / 2,0 mm / 2,4 mm / 0,9 mm / 1,1 mm |
| Metoda svařování: | MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5 – 300 A |
| Napětí naprázdno U0: | 72 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 11,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 230 A; MMA: 210 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 260 A; MMA: 250 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | TIG/MMA: 40 % = 300 A |
| Účinnost: | 86 % |
| Krytí: | IP 23 |
| Rozměry: | 360 × 230 × 498 mm |
| Hmotnost: | 16,4 kg |
| Maximální tlak: | 0,5 MPa (5 bar) |
| Vstupní proud: | 20 A |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 18 W |
| Průřez napájecího kabelu: | 4 × 1,5 mm |
| Teplota okolia pri prevádzke: | od -20 °C do +40 °C |
| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez / slitiny mědi / hořčík |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm / 2,0 mm / 2,4 mm / 0,9 mm / 1,1 mm |
| Metoda svařování: | MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5 – 300 A |
| Napětí naprázdno U0: | 72 V |
| Max. efektivní proud I1eff: | 11,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 230 A; MMA: 210 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 260 A; MMA: 250 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | TIG/MMA: 40 % = 300 A |
| Účinnost: | 86 % |
| Krytí: | IP 23 |
| Rozměry: | 360 × 230 × 498 mm |
| Hmotnost: | 16,4 kg |
| Maximální tlak: | 0,5 MPa (5 bar) |
| Vstupní proud: | 20 A |
| Spotřeba energie na volnoběh: | 18 W |
| Průřez napájecího kabelu: | 4 × 1,5 mm |
| Teplota okolia pri prevádzke: | od -20 °C do +40 °C |