Samostmívací svářečská kukla pro profesionální TIG svařování a pro metody MIG/MAG, MMA, řezání plazmou a broušení. Nejvyšší optická třída 1/1/1/1, reálné barvy, DIN 3,5/4–13.
| Obj. číslo | S7SUN9BSIL |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 5.8.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 903 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 13%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | S7SUN9BSIL |
Samostmívací svářečská kukla pro profesionální TIG svařování a pro metody MIG/MAG, MMA, řezání plazmou a broušení. Nejvyšší optická třída 1/1/1/1, reálné barvy, DIN 3,5/4–13.
Kukla S9B Rychlý žralok není vhodná pro svařování laserem a autogenem!
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | SUN9B |
| Pole viditelnosti: | 100 × 65 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3.5 |
| Tmavost: | 4–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 16 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 1/30 000 vteřiny |
| Doba zatmavení: | 0,3–0,9 s |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Hmotnost: | 490 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | SUN9B |
| Pole viditelnosti: | 100 × 65 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3.5 |
| Tmavost: | 4–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 16 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 1/30 000 vteřiny |
| Doba zatmavení: | 0,3–0,9 s |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Hmotnost: | 490 g |
| Použití: | profesionál |