Kukla S777 pro svařování MMA (elektrodové svařování), MIG/MAG (CO2) a broušení. S automatickým samostmívacím filtrem s regulovatelným stupněm ztmavení od 9 DIN do 13 DIN a plynulou regulací citlivosti filtru.
| Obj. číslo | 7200982003 |
| Obj. číslo | 7200982003 |
Kukla S777 pro svařování MMA (elektrodové svařování), MIG/MAG (CO2) a broušení. S automatickým samostmívacím filtrem s regulovatelným stupněm ztmavení od 9 DIN do 13 DIN a plynulou regulací citlivosti filtru.
Svářecí samostmívací kukla S777 MOST je určená na ochranu zraku a obličeje před odlétajícími jiskrami a škodlivým UV/IR zářením z elektrického oblouku. Automatický filtr je vybavený třemi stupni regulace zatmavení.
Při nepřetržitém svařování metodou TIG už tyto kukly nejsou vhodné a je třeba sáhnout po profesionálních samostmívacích kuklách.
Využívaná je hlavně u hobby svářečů na doma, ale také u profi firem.
Tyto svářecí kukly nabízíme v barevných provedeních:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Filtr/kazeta: | S777 |
| Pole viditelnosti: | 98 × 43 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 4 |
| Tmavost: | 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 16 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,033 ms |
| Doba zatmavení: | 0,25–0,8 s |
| Napájení: | solární články |
| Hmotnost: | 450 g |
| Použití: | hobby / střední úroveň |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Filtr/kazeta: | S777 |
| Pole viditelnosti: | 98 × 43 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 4 |
| Tmavost: | 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 16 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,033 ms |
| Doba zatmavení: | 0,25–0,8 s |
| Napájení: | solární články |
| Hmotnost: | 450 g |
| Použití: | hobby / střední úroveň |