Kukla MASTR s laserovým ochranným filtrem chrání oči a obličej před odraženým laserovým světlem a UV zářením generovaným během svařování. Reálné barvy, nastavitelné ztmavení 3/4 – 8/9 – 13, nízká hmotnost, funkce broušení.
| Obj. číslo | 7535000010 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 9.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 20 166 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7535000010 |
Kukla MASTR s laserovým ochranným filtrem chrání oči a obličej před odraženým laserovým světlem a UV zářením generovaným během svařování. Reálné barvy, nastavitelné ztmavení 3/4 – 8/9 – 13, nízká hmotnost, funkce broušení.
Kukla MASTR je speciálně navržena pro ochranu před rozptýleným a odraženým světlem vznikajícím při svařovacích procesech pomocí laserových svařovacích zařízení.

Samostmívací filtr kukly MASTR Univet
Úrovně ochrany podle evropské normy EN 207:
| Metoda svařování: | laser |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | MASTR Univet |
| Pole viditelnosti: | 100 × 53 mm |
| Velikost kazety: | 110 × 90 × 9 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 4–8, 9–13 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04–2 s |
| Napájení: | solární články + 3V baterie CR 2032 |
| Hmotnost: | 700 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | laser |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | MASTR Univet |
| Pole viditelnosti: | 100 × 53 mm |
| Velikost kazety: | 110 × 90 × 9 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 4–8, 9–13 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04–2 s |
| Napájení: | solární články + 3V baterie CR 2032 |
| Hmotnost: | 700 g |
| Použití: | profesionál |