Samostmívací svářecí kukla Vegaview 2.5 nabízí extra jasný pohled ve světlém stavu (stupeň SL 2.5), reálné barvy, tmavost SL 8-12, režim broušení, plynule nastavitelné zpoždění od 0,05 s do 1,0 s, LED upozornění na slabou baterii a režim broušení.
| Obj. číslo | 1006.600 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 20.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 12 544 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1006.600 |
Samostmívací svářecí kukla Vegaview 2.5 nabízí extra jasný pohled ve světlém stavu (stupeň SL 2.5), reálné barvy, tmavost SL 8-12, režim broušení, plynule nastavitelné zpoždění od 0,05 s do 1,0 s, LED upozornění na slabou baterii a režim broušení.
Kukla Vegaview2.5 vytváří maximální pohodlí při svařování a broušení. Mnohem jasnější pohled na pracovní prostředí zvyšuje bezpečnost a pracovní efektivitu. Díky nejmodernější optice si můžete vychutnat svařování při úrovních ochrany 8-12 a reálné barvy při svařovacím procesu:

Kukla Vegaview 2.5 chrání při všech procesech svařování elektrickým obloukem:
Svařovací přilba Vegaview 2.5 není vhodná pro svařování laserem!
Obsah balení:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | vegaview 2.5 |
| Pole viditelnosti: | 100 x 50 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | UV/IR max. ochrana v celém rozsahu ochranných stupnů |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,07 ms při 55 °C; 0,1 ms při pokojové teplotě |
| Doba zatmavení: | 0,5–1 s |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Životnost baterie: | cca 3000 hodin |
| Hmotnost: | 490 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | vegaview 2.5 |
| Pole viditelnosti: | 100 x 50 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | UV/IR max. ochrana v celém rozsahu ochranných stupnů |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,07 ms při 55 °C; 0,1 ms při pokojové teplotě |
| Doba zatmavení: | 0,5–1 s |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Životnost baterie: | cca 3000 hodin |
| Hmotnost: | 490 g |
| Použití: | profesionál |
Kukla Vegaview2.5 Optrel
Oficiální video výrobce
Svářecí kukla Vegaview 2.5 Optrel v praxi