Sada Ready-to-Weld (připravená pro svařování) je složena z profesionálních produktů od společnosti Optrel. Obsahuje svařovací přilbu Crystal 2.0 s odsáváním e3000X, jehož součástí je baterie s výdrží skvělých 18 hodin, držák na kuklu a taška.
| Obj. číslo | 4530.050 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 20.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 54 643 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 4530.050 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Sada Ready-to-Weld (připravená pro svařování) je složena z profesionálních produktů od společnosti Optrel. Obsahuje svařovací přilbu Crystal 2.0 s odsáváním e3000X, jehož součástí je baterie s výdrží skvělých 18 hodin, držák na kuklu a taška.
Sada Ready-to-Weld Optrel obsahuje:
1. Svařovací kukla Crystal 2.0 vhodná pro všechny metody svařování. Vlastnosti přilby:
2. Filtrační jednotka e3000X s baterií s výdrží až 18 hodin:
Odsávání je při svařování velmi důležité. Málo svářečů si uvědomuje, že škodlivé plyny a zplodiny při svařování mohou způsobovat různé nemoci. Vsaďte proto na odsávání e3000X PAPR od švýcarské společnosti Optrel. Produkty Optrel nabízejí nejvyšší úroveň kvality a výkonnosti pro ochranu svářečů při svařování i broušení. Díky systému e3000X PAPR můžete svoji svářecí kuklu s přípravou na odsávání přeměnit na kuklu s ochranou vašeho dýchacího systému. To vše bez kompromisů na úkor bezpečnosti, zdraví či pohodlí.
3. Držák na opasek (parking buddy) k zavěšení přilby za opasek, abyste ji měli stále po ruce a v čistotě.
4. Přenosná taška pro svařovací přilba Crystal 2.0, filtroventilaci e3000X a parking buddy.
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | crystal 2.0 |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.0 |
| Tmavost: | 4–12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,07 ms při 55 °C; 0,09 ms při pokojové teplotě |
| Doba zatmavení: | 0,1–2,0 s (autopilot) |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Hmotnost: | 460 g |
| Použití: | profesionál |
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávaní): | Optrel e3000X |
| Průtok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtru: | částicový filtr (filtr proti plynům k dispozici jako náhradní díl) |
| Pojistka: | elektrická |
| Hlučnost: | max. 70 dBA |
| Délka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Výdrž baterie: | 18 hodin |
| Rozměry jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | crystal 2.0 |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.0 |
| Tmavost: | 4–12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,07 ms při 55 °C; 0,09 ms při pokojové teplotě |
| Doba zatmavení: | 0,1–2,0 s (autopilot) |
| Napájení: | solární články + vyměnitelná baterie |
| Hmotnost: | 460 g |
| Použití: | profesionál |
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávaní): | Optrel e3000X |
| Průtok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtru: | částicový filtr (filtr proti plynům k dispozici jako náhradní díl) |
| Pojistka: | elektrická |
| Hlučnost: | max. 70 dBA |
| Délka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Výdrž baterie: | 18 hodin |
| Rozměry jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |