Kukla LiteFlip Passive PAPR (e3000/X) s vyklápěcím pasivním zorníkem s odstínem 11 umožňujícím čirý pohled při broušení.
| Obj. číslo | 4441.410 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 4.9.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 4 771 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | 4441.410 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Kukla LiteFlip Passive PAPR (e3000/X) s vyklápěcím pasivním zorníkem s odstínem 11 umožňujícím čirý pohled při broušení.
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | s přípravou na odsávání (filtrační jednotka není součástí balení) |
| Filtr/kazeta: | Pasívny filter |
| Pole viditelnosti: | 100 x 50 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 11 |
| Tmavost: | 11 |
| Hmotnost: | 490 g |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | s přípravou na odsávání (filtrační jednotka není součástí balení) |
| Filtr/kazeta: | Pasívny filter |
| Pole viditelnosti: | 100 x 50 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 11 |
| Tmavost: | 11 |
| Hmotnost: | 490 g |