Svářečská kukla G5-03 s bezpečnostní přilbou X5500 a svařovací samostmívací kazetou G5-01/G5-03 VC 3M™ Speedglas™.
| Obj. číslo | 633900+610031 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 19.1.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 25 151 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 633900+610031 |
Svářečská kukla G5-03 s bezpečnostní přilbou X5500 a svařovací samostmívací kazetou G5-01/G5-03 VC 3M™ Speedglas™.
Set obsahuje:
Řada 3M Speedglas G5 představuje moderní generaci svařovacích kukel s důrazem na optickou kvalitu, ergonomii a systematickou ochranu svářečů. Pokud zvažujete rozdíl mezi staršími řadami 9100 nebo 9000 a novou řadou G5-03, přečtěte si naše podrobné srovnání: 3M Speedglas 9100 vs G5-03 – kompletní srovnání svářečských kukel.
3M™ Speedglas™ G5-03 Pro profesionální svářečská kukla (bez samostmívacího ADF filtru) s bezpečnostní přilbou X5500. Robustní design, kompatibilita se spoustou příslušenství. Po doplnění filtru G5-01/03 chrání při svařování MIG/MAG, TIG, MMA, plazmou, broušení a řezání.
Helma X5500 je určena k ochraně uživatele před nárazy v typickém průmyslovém prostředí.
Špičkový svářečský filtr pro kuklu 3M™ Speedglas™ G5-01 a G5-03. Zorné pole 73 x 109 mm, variabilní stupeň zatemnění 5 a 8–14, technologie přirozených barev, možnost vybrat ze 3 barevných módů pro stav zatemnění během svařování, připojení přes Bluetooth.
Svářecí filtr G5-01/03VC je vybaven špičkovými technologiemi s cílem poskytnout jasný, přesný, bezpečný a komfortní pohled na svar.
3M™ Speedglas™ Natural Colour Technology – pokročilá optická technologie přirozených barev umožňuje vidět jasně detaily a barvy před, během a po svařování.
3M™ Speedglas™ Variable Colour Technology – můžete si vybrat mezi přirozenými (A), studenými (B) nebo teplými (C) tóny pro tmavý stav. Vy určíte, který barevný tón poskytuje nejlepší kontrast zobrazení pro vaše sváry a nejvyšší komfort pro vaše oči.

Bluetooth - bezpečným spárováním chytrého telefonu se svářečským filtrem G5-01/03VC pomocí aplikace 3M Connected Equipment získáte přístup k ovládání a nastavení kazety, k funkcím, statistice a dokumentaci (příručky, seznam dílů):
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | G5-01/03VC (variable colour) |
| Ochranná přilba: | ano |
| Pole viditelnosti: | 73 × 109 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5, 8 – 14 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 14 |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1 ms |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | G5-01/03VC (variable colour) |
| Ochranná přilba: | ano |
| Pole viditelnosti: | 73 × 109 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5, 8 – 14 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 14 |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1 ms |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Použití: | profesionál |