Kukla G5-03 E s kazetou G5-01/03NC chrání při svařování MIG/MAG, TIG, MMA, řezání a svařování plazmou a broušení. Přirozené barvy, štíhlé provedení, nízká hmotnost. Kvalita 3M Speedglas za výbornou cenu.
| Obj. číslo | 7100332291 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 3.4.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 6 972 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100332291 |
Kukla G5-03 E s kazetou G5-01/03NC chrání při svařování MIG/MAG, TIG, MMA, řezání a svařování plazmou a broušení. Přirozené barvy, štíhlé provedení, nízká hmotnost. Kvalita 3M Speedglas za výbornou cenu.
Řada 3M Speedglas G5 představuje moderní generaci svařovacích kukel s důrazem na optickou kvalitu, ergonomii a systematickou ochranu svářečů. Pokud zvažujete rozdíl mezi staršími řadami 9100 nebo 9000 a novou řadou G5-03, přečtěte si naše podrobné srovnání: 3M Speedglas 9100 vs G5-03 – kompletní srovnání svářečských kukel.
Kukla G5-03 E obsahuje svářecí filtr s automatickým ztmavováním G5-01/03NC:

Technologie přirozených barev 3M™ Speedglas™ Natural Colour Technology
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | G5-01/03NC (natural colour) |
| Pole viditelnosti: | 107 x 55 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 40 – 470 ms |
| Napájení: | ADF: lithiová 3V baterie (CR2450) |
| Životnost baterie: | 2500 hodin |
| Hmotnost: | 510 g |
| Použití: | střední úroveň / profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | G5-01/03NC (natural colour) |
| Pole viditelnosti: | 107 x 55 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 40 – 470 ms |
| Napájení: | ADF: lithiová 3V baterie (CR2450) |
| Životnost baterie: | 2500 hodin |
| Hmotnost: | 510 g |
| Použití: | střední úroveň / profesionál |
Kukla 3M™ Speedglas™ G5-03 E - výměna fólie a baterie
Recenze kukly G5-03 3M Speedglas - spolehlivá kukla s bohatým příslušenstvím