Kukla 3M Speedglas G5-02 je určena prioritně pro svařování TIG se zaoblenou samozatmívací kazetou. 4 extra citlivé senzory, DIN 2,5–12, technologie přirozených barev, komunikace s chytrým telefonem.
| Obj. číslo | 7100337285 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.7.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 33 900 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 35%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100337285 |
Kukla 3M Speedglas G5-02 je určena prioritně pro svařování TIG se zaoblenou samozatmívací kazetou. 4 extra citlivé senzory, DIN 2,5–12, technologie přirozených barev, komunikace s chytrým telefonem.
Svářecí kukla 3M Speedglas G5-02 (621120) je určena pro svařování metodami MIG/MAG, obalovanou elektrodou MMA, plazmou, ale prioritně je optimalizována pro svařování TIG. Zaoblená samozatmívací ADF kazeta s technologií přirozených barev poskytuje jasný, široký a bezpečný pohled během celého procesu svařování. Čtyři bezkonkurenčně citlivé senzory nastavují ochranné stupně rychle a spolehlivě (DIN 2,5–12). G5-02 je přilba pro velmi náročné svářeče, protože laťku ochrany, komfortu a technologie drží na nejvyšší úrovni. Více se můžete dočíst také v našem slovenském blogu 3M Speedglas G5-02 - svářečská kukla pro TIG svařování se zaobleným průzorem.

Balení obsahuje:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | C2 |
| Filtr/kazeta: | G5-02 |
| Pole viditelnosti: | 150 × 76 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Funkce broušení: | ne |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,05 s–1,0 s |
| Napájení: | ADF: lithiová 3V baterie (CR2450) |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 535 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | C2 |
| Filtr/kazeta: | G5-02 |
| Pole viditelnosti: | 150 × 76 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Funkce broušení: | ne |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,05 s–1,0 s |
| Napájení: | ADF: lithiová 3V baterie (CR2450) |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 535 g |
| Použití: | profesionál |