Kukla bez bočních průzorů pro robustní, spolehlivou ochranu při svařování. Svářečská kazeta 9002NC má variabilní stupeň zatmění 8 – 12. Vynikající viditelnost ve světlém stavu - odstín 3.
| Obj. číslo | 7100116824 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 12 219 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
| Obj. číslo | 7100116824 |
Kukla bez bočních průzorů pro robustní, spolehlivou ochranu při svařování. Svářečská kazeta 9002NC má variabilní stupeň zatmění 8 – 12. Vynikající viditelnost ve světlém stavu - odstín 3.
Kukla s automaticky zatmavovacím filtrem 9002NC může být použita ke svařování pomocí technologie Advanced auto-darkening optics, která se přizpůsobí vašim pracovním podmínkám pro snazší, jasnější a detailnější pohled na svary:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | 9002 NC |
| Pole viditelnosti: | 107 × 54 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 12 DIN |
| Doba zatmavení: | 0,1 ms |
| Napájení: | vyměnitelné baterie |
| Životnost baterie: | 2000 hodin (2000 hodín) |
| Hmotnost: | 485 g |
| Použití: | střední úroveň / profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | 9002 NC |
| Pole viditelnosti: | 107 × 54 mm |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 12 DIN |
| Doba zatmavení: | 0,1 ms |
| Napájení: | vyměnitelné baterie |
| Životnost baterie: | 2000 hodin (2000 hodín) |
| Hmotnost: | 485 g |
| Použití: | střední úroveň / profesionál |
Svářecí kukla 3M Speedglas 9002NC