Cenově dostupná, kvalitní kukla 3M Speedglas řady zajišťuje vynikající optické kvality a spolehlivé stmívání.
| Obj. číslo | 7100166705 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 21.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 6 681 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100166705 |
Cenově dostupná, kvalitní kukla 3M Speedglas řady zajišťuje vynikající optické kvality a spolehlivé stmívání.
Kromě černého provedení nabízí výrobce tyto kukly také v různých zajímavých grafických provedeních.
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filtr/kazeta: | 100 V |
| Pole viditelnosti: | 93 × 44 mm |
| Počet senzorů: | 2 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 12 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms |
| Doba zatmavení: | 0,04–0,25 s |
| Napájení: | vyměnitelné baterie |
| Hmotnost: | 450 g |
| Použití: | hobby / střední úroveň |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filtr/kazeta: | 100 V |
| Pole viditelnosti: | 93 × 44 mm |
| Počet senzorů: | 2 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 12 DIN |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms |
| Doba zatmavení: | 0,04–0,25 s |
| Napájení: | vyměnitelné baterie |
| Hmotnost: | 450 g |
| Použití: | hobby / střední úroveň |