Jednoduchý a pevný systém nahrazující šrouby, hřebíky a nýty. Až 1000 spojení a rozpojení bez ztráty pevnosti.
| Obj. číslo | 7100123347 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 1 102 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100123347 |
Jednoduchý a pevný systém nahrazující šrouby, hřebíky a nýty. Až 1000 spojení a rozpojení bez ztráty pevnosti.
3M™ Dual Lock™ SJ387B je rozebíratelný spojovací systém s černými, do sebe zapadajícími hlavami ve tvaru hříbku. Suchý zip jednoduše spojíte a v případě potřeby rozpojíte. Na rozdíl od běžných upevňovacích systémů (šrouby, hřebíky, nýty) neuděláte žádné otvory v podkladu, které je třeba později opravit.
Není vhodný pro domácí malované povrchy, tapety, keramické dlaždice s vodním kamenem.
Před použitím musí být povrch dobře sjednocený, čistý a suchý.
Rozebíratelné spojovací systémy 3M Dual Lock jsou tvořeny souvislými pruhy plastové nosné vrstvy s plastovými stopkami hříbkového tvaru, vyčnívajícími z nosné vrstvy. Po stlačení dvou kusů Dual Lock hříbkovité hlavy do sebe zapadnou se slyšitelným cvaknutím. Stejně jednoduše je rozpojíte.
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | po spojení 6,1 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vlhkosti |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / práškové barvy / nátěry / galvanizovaná ocel |
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | akrylové |
| Nosič (podkladový materiál): | polypropylen |
| Délka: | 2,5 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | po spojení 6,1 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér / exteriér |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vlhkosti |
| Pro materiál: | kovy / plasty / sklo / hliník / nerezavějící ocel / práškové barvy / nátěry / galvanizovaná ocel |