Páska na suchý zip 3M Hook & Loop SJ352Bbk pro vnitřní použití poskytuje pevnou přilnavost k široké škále povrchů.
| Obj. číslo | 7100123266 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 383 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100123266 |
Páska na suchý zip 3M Hook & Loop SJ352Bbk pro vnitřní použití poskytuje pevnou přilnavost k široké škále povrchů.
Páska je vytvořena ze dvou samolepicích komponentů ze syntetického kaučuku (Hook & Loop - háčky a smyčky), které jsou trvale spojeny s podkladem a jejichž vzájemné spojení lze v případě potřeby několik tisíckrát rozpojit a znovu spojit. Jedna komponenta obsahuje malé pružné nylonové háčky ve tvaru písmene J a druhá tkané smyčky. Háčky a smyčky do sebe zapadají a vytvářejí rychlé a rozebíratelné spojení. Tento systém je výbornou alternativou k zipům, šroubům, patentkám či šroubům.
Lepidlo ze syntetického kaučuku je vhodné pro různé podklady, jako jsou nízkoenergetické povrchy (včetně PP a PE) a práškové nátěry.
Páska se používá v automobilovém a reklamním průmyslu, v elektronice, ve vybavení obchodů a kanceláří, k upevnění panelů, grafických prvků, kusů látky, koberců atp.
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Povrchová energie: | materiály s nízkou povrchovou energií - polystyren, polypropylen, polyethylen, TPO, acetyl a náročné nátěry |
| Délka: | 1,25 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 2,4 mm; po spojení 3,6 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér |
| Pro materiál: | polyolefiny (polypropylen, polyethylen) / práškové barvy / různé povrchy |
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Povrchová energie: | materiály s nízkou povrchovou energií - polystyren, polypropylen, polyethylen, TPO, acetyl a náročné nátěry |
| Délka: | 1,25 m |
| Šířka: | 25 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 2,4 mm; po spojení 3,6 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér |
| Pro materiál: | polyolefiny (polypropylen, polyethylen) / práškové barvy / různé povrchy |