Tvrdá, neobalená, stříbrná pájka bez obsahu kadmia L-Ag30 (AS30) s průměrem 1,5 mm na univerzální použití. Velice snadno pájí železné i neželezné materiály (černá ocel, měď, mosaz).
| Obj. číslo | 7094670u |
| Cena za kg | 17 720,00 Kč |
| Balenie | 0,008 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7094670u |
| Cena za kg | 17 720,00 Kč |
Tvrdá, neobalená, stříbrná pájka bez obsahu kadmia L-Ag30 (AS30) s průměrem 1,5 mm na univerzální použití. Velice snadno pájí železné i neželezné materiály (černá ocel, měď, mosaz).
Uvedená cena je za 1 kus. V případě zájmu o celé balení je hmotnost 1 krabice = 1 kg.
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 1,5 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 690–760 °C |
| Složení: | Ag = 30; Cu = 38; Zn = 32 % |
| Hustota: | 8,9 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 50 kg/mm² |
| Normy: | EN 1044: AG 204 / DIN 8513: L-Ag30 / AWS A5.8-04: B Ag-20 |
| Typ: | tvrdá |
| Provedení: | neobalená tavidlem |
| Průměr: | 1,5 mm |
| Délka: | 500 mm |
| Tavicí pásmo SOL-LIQ: | 690–760 °C |
| Složení: | Ag = 30; Cu = 38; Zn = 32 % |
| Hustota: | 8,9 g/cm³ |
| Pevnost spoje v tahu: | 50 kg/mm² |
| Normy: | EN 1044: AG 204 / DIN 8513: L-Ag30 / AWS A5.8-04: B Ag-20 |