Proudová/kontaktní špička E-Cu pro drát s průměrem 0,8 mm pro svařovací hořáky MIG/MAG.
| Obj. číslo | 140.D101.50 |
| Obj. číslo | 140.D101.50 |
Proudová/kontaktní špička E-Cu pro drát s průměrem 0,8 mm pro svařovací hořáky MIG/MAG.
Závit špičky je M6, průměr 8 mm, délka 16/24 mm.
| Typ hořáku: | RD/RS/RM |
| Průměr drátu: | 0,8 mm |
| Průměr špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 16 mm |
| Délka celé špičky: | 24 mm |
| Kompatibilní hořáky: | RD 14 / RD 15 / RD 25 / RD 26 / RS 125 / RS 160 / RS 250 / RS 315 / RM 14 / RM 15 / RM 25 / RM 26 / RM 36 / ABIMIG 300 / ABIMIG 300 T / ABIMIG 250 / ABIMIG 250 T / RD 36 / RS 400 / ABIMIG 350 T |
| Typ hořáku: | RD/RS/RM |
| Průměr drátu: | 0,8 mm |
| Průměr špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 16 mm |
| Délka celé špičky: | 24 mm |
| Kompatibilní hořáky: | RD 14 / RD 15 / RD 25 / RD 26 / RS 125 / RS 160 / RS 250 / RS 315 / RM 14 / RM 15 / RM 25 / RM 26 / RM 36 / ABIMIG 300 / ABIMIG 300 T / ABIMIG 250 / ABIMIG 250 T / RD 36 / RS 400 / ABIMIG 350 T |