Proudová/kontaktní špička hrubá E-Cu pro drát s průměrem 1,0 mm pro svařování MIG/MAG hořáky.
| Obj. číslo | 5513002330 |
| Obj. číslo | 5513002330 |
Proudová/kontaktní špička hrubá E-Cu pro drát s průměrem 1,0 mm pro svařování MIG/MAG hořáky.
Závit špičky je M6, průměr 8 mm, délka 20/28 mm.
Alternativa: 140.0242.
| Typ hořáku: | M24 / M25 / M36 / AT 155/AT 255 |
| Průměr drátu: | 1,0 mm |
| Průměr špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 20 mm |
| Délka celé špičky: | 28 mm |
| Kompatibilní hořáky: | MOST M24 / MOST M25 / MOST M36 / MB 24 / MB 25 / MB 36 / MB 240D / ABIMIG 255 / MT25 |
| Typ hořáku: | M24 / M25 / M36 / AT 155/AT 255 |
| Průměr drátu: | 1,0 mm |
| Průměr špičky: | 8 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 20 mm |
| Délka celé špičky: | 28 mm |
| Kompatibilní hořáky: | MOST M24 / MOST M25 / MOST M36 / MB 24 / MB 25 / MB 36 / MB 240D / ABIMIG 255 / MT25 |