Kontaktní špička AM6WCT16 CuCrZr pro drát s průměrem 1,6 mm pro svařovací MIG/MAG hořáky M6W/M6OSW MOST a arc M6W/M6WOSW.
| Obj. číslo | 5513003265 |
| Obj. číslo | 5513003265 |
Kontaktní špička AM6WCT16 CuCrZr pro drát s průměrem 1,6 mm pro svařovací MIG/MAG hořáky M6W/M6OSW MOST a arc M6W/M6WOSW.
Uvedená cena je za 1 kus.
Závit špičky je M10x1,5, priemer 10 mm, dĺžka 35,5 mm.
| Typ hořáku: | ARC M6W |
| Průměr drátu: | 1,6 mm |
| Průměr špičky: | 10 mm |
| Závit: | M10x1,5 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Délka celé špičky: | 35,5 mm |
| Kompatibilní hořáky: | M6W / M6OSW |
| Typ hořáku: | ARC M6W |
| Průměr drátu: | 1,6 mm |
| Průměr špičky: | 10 mm |
| Závit: | M10x1,5 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Délka celé špičky: | 35,5 mm |
| Kompatibilní hořáky: | M6W / M6OSW |