Samostmívací svářečský filtr pro kukly 3M Speedglas série 9100. Sedm variabilních stupňů zatemnění 5, 8 a 9–13, světlý stav 3, klasifikace 1/1/1/2. Pro většinu metod obloukového svařování. Zorné pole 45 x 93 mm.
| Obj. číslo | 7100080221 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 13 318 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100080221 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Samostmívací svářečský filtr pro kukly 3M Speedglas série 9100. Sedm variabilních stupňů zatemnění 5, 8 a 9–13, světlý stav 3, klasifikace 1/1/1/2. Pro většinu metod obloukového svařování. Zorné pole 45 x 93 mm.
Správným nastavením filtru pomáháte snížit únavu zraku a můžete zlepšit kvalitu každého zhotoveného svaru.
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodování |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditelnosti: | 45 × 93 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5, 8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 13 DIN |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,04–1,3 s |
| Napájení: | lithiová baterie 2 x CR2032 (3 V) |
| Životnost baterie: | 2800 hodin |
| Hmotnost: | 150 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodování |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Pole viditelnosti: | 45 × 93 mm |
| Počet senzorů: | 3 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5, 8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | 13 DIN |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,04–1,3 s |
| Napájení: | lithiová baterie 2 x CR2032 (3 V) |
| Životnost baterie: | 2800 hodin |
| Hmotnost: | 150 g |
| Použití: | profesionál |