Samostmívací svářečský filtr pro kukly 3M Speedglas série 100 a 100-QR. Pět variabilních stupňů zatemnění 8–12, světlý stav 3, klasifikace 1/2/2/2. Kazeta pro vysokoampérové svařování TIG > 10 A, MIG/MAG a MMA. Zorné pole 44 x 93 mm.
| Obj. číslo | 7100167242 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 6 193 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 33%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7100167242 |
Samostmívací svářečský filtr pro kukly 3M Speedglas série 100 a 100-QR. Pět variabilních stupňů zatemnění 8–12, světlý stav 3, klasifikace 1/2/2/2. Kazeta pro vysokoampérové svařování TIG > 10 A, MIG/MAG a MMA. Zorné pole 44 x 93 mm.
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filtr/kazeta: | 100 V |
| Pole viditelnosti: | 93 × 44 mm |
| Počet senzorů: | 2 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,04–0,25 s |
| Napájení: | 3 V baterie |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Použití: | hobby / střední úroveň |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filtr/kazeta: | 100 V |
| Pole viditelnosti: | 93 × 44 mm |
| Počet senzorů: | 2 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 8–12 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, odstín 12 |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms při 23 °C |
| Doba zatmavení: | 0,04–0,25 s |
| Napájení: | 3 V baterie |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Použití: | hobby / střední úroveň |
3M Speedglas svářečský ADF filtr 100V