MOST PX1000A automatický samozatmívací filtr (kazeta) do svářecí kukly PYXAR PI. Nejvyšší klasifikace 1/1/1/1, reálné barvy, široké zorné pole, úrovně ochrany 3 | 5-9 | 10-14. Pro svařování MIG/MAG, TIG, MMA a plazmu.
| Obj. číslo | 7200921332 |
| Obj. číslo | 7200921332 |
MOST PX1000A automatický samozatmívací filtr (kazeta) do svářecí kukly PYXAR PI. Nejvyšší klasifikace 1/1/1/1, reálné barvy, široké zorné pole, úrovně ochrany 3 | 5-9 | 10-14. Pro svařování MIG/MAG, TIG, MMA a plazmu.

| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodování |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V1 |
| Pole viditelnosti: | 82 × 100 mm |
| Počet senzorů: | 6 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 3, 5 – 8, 9 – 14 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms pri 55 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | ≥ 2 Amp (DC); ≥ 2 Amp (AC) |
| Napájení: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2045 |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma / bodování |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V1 |
| Pole viditelnosti: | 82 × 100 mm |
| Počet senzorů: | 6 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 3, 5 – 8, 9 – 14 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,1 ms pri 55 °C |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | ≥ 2 Amp (DC); ≥ 2 Amp (AC) |
| Napájení: | solárne články a vymeniteľné batérie 2 × CR2045 |
| Použití: | profesionál |