Rutilová svařovací elektroda pro čistou i rezavou konstrukční ocel. Snadné ovládání ve všech svařovacích polohách, bezproblémové odstranění strusky.
| Obj. číslo | 609060 |
| Cena za kg | 227,00 Kč |
| Balenie | 4,8 kg |
| Obj. číslo | 609060 |
| Cena za kg | 227,00 Kč |
Rutilová svařovací elektroda pro čistou i rezavou konstrukční ocel. Snadné ovládání ve všech svařovacích polohách, bezproblémové odstranění strusky.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 4,8 kg/cca 250 kusů, 1 karton = 3 x 4,8 kg = 14,40 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda -) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 70–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,45; Mn = 0,50 |
| Hmotnost 1000 ks: | 19,2 kg |
| Hmotnost krabice: | 4,8 kg |
| Počet v krabici: | 250 ks |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 540 MPa |
| Tažnost A5: | 27 % |
| KV/T: | 65 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 0 R 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DB / TÜV / LR / DNV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda -) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 70–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,45; Mn = 0,50 |
| Hmotnost 1000 ks: | 19,2 kg |
| Hmotnost krabice: | 4,8 kg |
| Počet v krabici: | 250 ks |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 540 MPa |
| Tažnost A5: | 27 % |
| KV/T: | 65 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 0 R 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DB / TÜV / LR / DNV |
Rutilová elektroda Omnia 46 Lincoln Electric