Elektroda pro svařování různých ocelí, ocelolitiny, návary, pro „černobílé“ svarové spoje.
| Obj. číslo | 18831,00 |
| Cena za kg | 1 220,00 Kč |
| Balenie | 4 kg |
| Obj. číslo | 18831,00 |
| Cena za kg | 1 220,00 Kč |
Elektroda pro svařování různých ocelí, ocelolitiny, návary, pro „černobílé“ svarové spoje.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních = 4 kg/cca 221 kusů.
| Použití pro materiál: | ocel / litina / ocel neznámého složení |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 60–70 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,15; Si = 1,2; Mn = 2,5; Cr = 27–31; Ni = 8–12 |
| Přesušení elektrody: | 300 °C/2 hodiny |
| Hmotnost 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnost krabice: | 4 kg |
| Počet v krabici: | 221 ks |
| Rp0,2: | 450 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 650 MPa |
| Tažnost A5: | 15 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ER 312-16 |
| Schválení/Certifikace: | CE / DB |
| Použití pro materiál: | ocel / litina / ocel neznámého složení |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 60–70 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,15; Si = 1,2; Mn = 2,5; Cr = 27–31; Ni = 8–12 |
| Přesušení elektrody: | 300 °C/2 hodiny |
| Hmotnost 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnost krabice: | 4 kg |
| Počet v krabici: | 221 ks |
| Rp0,2: | 450 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 650 MPa |
| Tažnost A5: | 15 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ER 312-16 |
| Schválení/Certifikace: | CE / DB |