Rutilová elektroda E316L-16 s obsahem molybdenu je určena pro svařování vysokolegovaných ocelí z 18 Cr, 8 Ni, 3 Mo.
| Obj. číslo | 0720316236 |
| Cena za kg | 522,00 Kč |
| Balenie | 1,4 kg |
| Obj. číslo | 0720316236 |
| Cena za kg | 522,00 Kč |
Rutilová elektroda E316L-16 s obsahem molybdenu je určena pro svařování vysokolegovaných ocelí z 18 Cr, 8 Ni, 3 Mo.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 1,4 kg, 1 karton = 6 x 1,4 kg = 8,4 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 11–13; Mn = 0,85; Cr = 18–20; Mo = 2,5–3; FN = 8 |
| Hmotnost krabice: | 1,4 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 560–650 MPa |
| Tažnost A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 12 3 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 316 L - 16 |
| Werkstoff nr:: | 1.4430 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 11–13; Mn = 0,85; Cr = 18–20; Mo = 2,5–3; FN = 8 |
| Hmotnost krabice: | 1,4 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 560–650 MPa |
| Tažnost A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 12 3 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 316 L - 16 |
| Werkstoff nr:: | 1.4430 |