Rutilová elektroda pro svařování vysoce legovaných ocelí, tepelně odolných ocelí - žáruvzdorných ocelí (1150 °C) třídy 310.
| Obj. číslo | 0615602323 |
| Cena za kg | 622,00 Kč |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 0615602323 |
| Cena za kg | 622,00 Kč |
Rutilová elektroda pro svařování vysoce legovaných ocelí, tepelně odolných ocelí - žáruvzdorných ocelí (1150 °C) třídy 310.
Elektroda 310-15 umožňuje svařovat střídavým ~ i stejnosměrným proudem, zapojení na + nebo − pól, DC±.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých 1,7kg baleních.
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | libovolné zapojení a druhu proudu |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,10; Si < 0,50; Ni = 19–21; Mn = 2,5; Cr = 24–26 |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 550 MPa |
| Tažnost A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 B 22 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 310-15 |
| Werkstoff nr:: | 1.4842 |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | libovolné zapojení a druhu proudu |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,10; Si < 0,50; Ni = 19–21; Mn = 2,5; Cr = 24–26 |
| Mez kluzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 550 MPa |
| Tažnost A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 B 22 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 310-15 |
| Werkstoff nr:: | 1.4842 |