Rutilová nízkouhlíková elektroda 309L-16 Low-C pro svařování vysokolegovaných ocelí třídy 309 L a ocelových odlitků, přechodová elektroda.
| Obj. číslo | 0720309252 |
| Cena za kg | 558,00 Kč |
| Balenie | 1,5 kg |
| Obj. číslo | 0720309252 |
| Cena za kg | 558,00 Kč |
Rutilová nízkouhlíková elektroda 309L-16 Low-C pro svařování vysokolegovaných ocelí třídy 309 L a ocelových odlitků, přechodová elektroda.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 1,5 kg, 1 karton = 6 x 1,5 kg = 9 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,30; Mn = 1,00; Si < 0,80; Cr = 23-24; Ni = 12-13; FN = 15,00 |
| Hmotnost krabice: | 1,5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 N/mm2 (> 400 N/mm2) |
| Pevnost v tahu Rm: | > 550–660 N/mm2 (> 550 – 660 N/mm2) |
| Tažnost A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 309 L - 16 |
| Werkstoff nr:: | 1.4332 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,30; Mn = 1,00; Si < 0,80; Cr = 23-24; Ni = 12-13; FN = 15,00 |
| Hmotnost krabice: | 1,5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 400 N/mm2 (> 400 N/mm2) |
| Pevnost v tahu Rm: | > 550–660 N/mm2 (> 550 – 660 N/mm2) |
| Tažnost A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 309 L - 16 |
| Werkstoff nr:: | 1.4332 |