Rutilová elektroda 308L-16 je vhodná pro svařování vysokolegovaných ocelí jakosti 18 Cr a 8 Ni.
| Obj. číslo | 0720308204 |
| Cena za kg | 497,00 Kč |
| Balenie | 1,3 kg |
| Obj. číslo | 0720308204 |
| Cena za kg | 497,00 Kč |
Rutilová elektroda 308L-16 je vhodná pro svařování vysokolegovaných ocelí jakosti 18 Cr a 8 Ni.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 1,3 kg, 1 karton = 6 x 1,3 kg = 7,8 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 9–11; Mn = 0,90; Cr = 18–21; FN = ~ 8 |
| Hmotnost krabice: | 1,3 kg |
| Počet v krabici: | 108 ks |
| Mez kluzu Re: | > 360 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 540–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 9–11; Mn = 0,90; Cr = 18–21; FN = ~ 8 |
| Hmotnost krabice: | 1,3 kg |
| Počet v krabici: | 108 ks |
| Mez kluzu Re: | > 360 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 540–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |