Univerzální, středně obalená rutil-celulózová elektroda pro ruční svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí s velmi dobrými svařovacími vlastnostmi.
| Obj. číslo | 0630601332 |
| Cena za kg | 123,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 0630601332 |
| Cena za kg | 123,00 Kč |
Univerzální, středně obalená rutil-celulózová elektroda pro ruční svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí s velmi dobrými svařovacími vlastnostmi.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých 5kg baleních.
Elektroda Most 6013 je vhodná pro svařování ocelových konstrukcí vystavených statickým a dynamickým zatížením (ocelové a stavební konstrukce, železniční vozový park), pro montážní práce.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 3,25 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,09; Mn = 0,40; Si = 0,20 |
| Hmotnost krabice: | 5,0 kg |
| Barva: | růžová |
| Mez kluzu Re: | > 360 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 440–570 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 47 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-celulózová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 3,25 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,09; Mn = 0,40; Si = 0,20 |
| Hmotnost krabice: | 5,0 kg |
| Barva: | růžová |
| Mez kluzu Re: | > 360 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 440–570 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 47 J (0 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / DNV-GL |