TEGERA Chemforce 2311 rukavice odolné vůči chemikáliím. Vodotěsné, vysoká viditelnost, dobrý úchop, jsou pohodlné, odolné, přizpůsobivé. Vysoká úroveň ochrany.
| Obj. číslo | 2311-10 |
| Obj. číslo | 2311-10 |
TEGERA Chemforce 2311 rukavice odolné vůči chemikáliím. Vodotěsné, vysoká viditelnost, dobrý úchop, jsou pohodlné, odolné, přizpůsobivé. Vysoká úroveň ochrany.
Dlouhé, měkké, lehce flokované rukavice Chemforce 2311 pro dobře viditelné chráněné ruce, jsou odolné vůči oleji a mastnotě. Jsou vyrobeny z přírodního latexu/neoprenu (0,7 mm) s kosočtvercovou strukturou pro dobrý úchop, zevnitř vyložené česanou vlnou.
Jsou schváleny pro manipulaci s potravinami.
Chrání před poleptáním, kontaktem s chemikáliemi, mokrem, vlhkostí, olejem a mastnotou. Jsou určeny do prostředí s chemickými a mikrobiologickými riziky, prostředí nebezpečná lidskému zdraví, korozívní, mokrá, vlhká, znečištěná a náročná prostředí, například pro práci s chemickými technologiemi, v chemickém průmyslu, na moři, úklid, manipulaci s jídlem, laboratorní práce, zemědělství, pro středně těžké práce.
Kategorie: Cat. III
Tloušťka: 0,7 mm (chem-layer)
Délka: 320 mm
Kosočtverečná textura úchopové části
AQL 1.5
Vnitřek: flokovaná vložka
Materiál máčení: latex, neopren
Barva: oranžová
Chemická odolnost v souladu s EN 16523-1:2015
EN 388:2016+A1:2018, 3110X
EN ISO 374-1:2016/A1:2018 Typ A AKLMNPST
EN ISO 374-5:2016 Virus
TP TC 019:2011
UK/CA Cat. III
EN ISO 21420:2020
| Kategorie: | III |
| Materiál: | latex, neopren, česaná vlna |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | ochranné pracovní rukavice / ochrana proti chemikáliím / odolnost proti oleji |
| Délka: | 32 cm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Barva: | oranžová |
| Normy: | EN ISO 21420:2020 / EN 388:2016 + A1:2018, 3110X / EN ISO 374-1:2016/A1:2018 Typ A AKLMNPST / EN ISO 374-5:2016 Virus |
| Kategorie: | III |
| Materiál: | latex, neopren, česaná vlna |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | ochranné pracovní rukavice / ochrana proti chemikáliím / odolnost proti oleji |
| Délka: | 32 cm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Barva: | oranžová |
| Normy: | EN ISO 21420:2020 / EN 388:2016 + A1:2018, 3110X / EN ISO 374-1:2016/A1:2018 Typ A AKLMNPST / EN ISO 374-5:2016 Virus |