Ruční plazmový hořák SCP 120 pro řezací stroje ALFA IN PEGAS 60 a PEGAS 101. Konektor 6 pin.
| Obj. číslo | SCP120-6-60 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | SCP120-6-60 |
Ruční plazmový hořák SCP 120 pro řezací stroje ALFA IN PEGAS 60 a PEGAS 101. Konektor 6 pin.
Náhradní díly a rozklad plazmového hořáku SCP 120:

| Název náhradního dílu | Kód výrobce | |
| 1 | Hlava hořáku | SCP1201 |
| 1a | O-kroužek | 5008 |
| 2 | Rukojeť | SCP8014 |
| 3 | Sada šroubů | SCPSP1 |
| 4 | Tlačítko bezpečn. | SCP2516 |
| 5 | Blok | SCP8015 |
| 6 | Kabel hořáku x 6 m | SCP8019-60-CF4 |
| 7 | Kružítko – sada | SCP1250 |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Chlazení: | plyn |
| Tloušťka řezu: | 30–35 mm |
| Zatěžovatel (60% prac. cyklus): | 120 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5–5,0 |
| Průtok plynu: | 200 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Dofuk: | 90 s |
| Délka: | 6 m |
| Pro plazmový řezací stroj: | PEGAS 60 / PEGAS 101 |
| Chlazení: | plyn |
| Tloušťka řezu: | 30–35 mm |
| Zatěžovatel (60% prac. cyklus): | 120 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5–5,0 |
| Průtok plynu: | 200 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Dofuk: | 90 s |
| Délka: | 6 m |
| Pro plazmový řezací stroj: | PEGAS 60 / PEGAS 101 |