Korundový řezný kotouč pro stacionární řezačky. Na ocel, litinu. Vysoká stabilita zajišťuje efektivní a pohodlné řezání velkých průřezů.
| Obj. číslo | 9102400110 |
| Obj. číslo | 9102400110 |
Korundový řezný kotouč pro stacionární řezačky. Na ocel, litinu. Vysoká stabilita zajišťuje efektivní a pohodlné řezání velkých průřezů.
Použití: uhlíková ocel, litá ocel, nástrojová ocel, vysokolegovaná ocel, v železničním a tramvajovém průmyslu - pro řezání kolejnic.
Volitelné použití: šedá litina, legovaná litina.
Kotouč je přizpůsoben POUZE PRO STACIONÁRNÍ ŘEZAČKY. Funguje velmi dobře v náročných průmyslových podmínkách.
Je vyroben z hrubozrnného a pryskyřičného pojiva, mechanicky vyztuženého síťovinou (vyztužený kotouč).
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 400 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Zrnitost: | 24 |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 4800 ot/min |
| Použití: | středový otvor |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 400 mm |
| Tloušťka: | 4,0 mm |
| Otvor: | 32 mm |
| Zrnitost: | 24 |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 4800 ot/min |
| Použití: | středový otvor |